active world projektowanie stron warszawa2
Jeśli szukasz profesjonalnego wykonawcy strony/sklepu
to zapewne sam/a masz o tworzeniu stron niewielkie pojęcie. Oceniasz strony na podstawie ich wyglądu, masz swoje ulubione. Super! To też się liczy. Skoro płacisz za wykonanie swojej strony, powinna Ci się podobać i spełnić Twoje oczekiwania. 
Pamiętaj jednak o jednym:

 

Twoja strona może być najlepszą, najfajniejszą i najoryginalniejszą stroną na świecie - ale co z tego jeśli nikt jej nie zobaczy!?

 

Twój potencjalny klient czy partner biznesowy nie odnajdą Twojej strony w internecie! Trzeba zadbać również o tę stronę techiczną. Jednym z pierwszych etapów pracy nad stroną jest udzielenie sobie odpowiedzi na pytanie: 'Jak ludzie znajdą moją stronę?' (zapewniam, to się samo nie dzieje!).

 

W przypadku kiedy chcesz mieć stronę - wizytówkę, która będzie, 'jakimś' dodatkiem do Twojej działalności - z pewnością wystarczy Ci strona wykonana na darmowym szablonie, którą przy odrobinie dobrych chęci i podstawowej umiejętności obsługi komputera możesz stworzyć sam.

 

Jeśli zastanawiasz się nad stworzeniem serwisu, który przyniesie zyski, nie licz na to, że firma wykona zlecenie, a ty z zysków będziesz godnie żył siedząc w fotelu.


Większość klientów marzy o zrobieniu biznesu życia w internecie. Ja im wszystkim kibicuję i będę kibicował, ale wiem, że sukces osiągną tylko ci, którzy zaplanowali budżet na działania marketingowe, mają wiedzę o danej branży i ogromne chęci do ciężkiej pracy. Gdyby każdy sklep internetowy, którego koszt wykonania to kilka tysięcy złotych, przynosił regularne dochody - świat byłby piękny! Niestety, zyski są możliwe tylko wtedy, gdy o sklep się dba, inwestuje, aktualizuje i śledzi postęp technologiczny.

 

Autentyczna rozmowa z klientem:
KLIENT: Dzień dobry, chciałbym stworzyć serwis ogłoszeniowy, ile to będzie kosztować?
JA: Proszę opowiedzieć o funkcjach tego serwisu i czego będzie dotyczył?
KLIENT: To będą ogłoszenia o sprzedaży i wynajmie mieszkań. Ile to będzie kosztować? Mam na to 2000zł.
Resztę może pan otrzymać z zysków ze strony.
JA: Czy zna Pan ten rynek? Czy ma Pan budżet na promocję takiego serwisu, budżet na zarządzanie portalem, aktualizacje?
KLIENT: Pan by to wszystko robił, ja mam te 2000 do zainwestowania, zrobi Pan czy nie?
JA: Dziękuję, ale nie jestem zainteresowany. Brnięcie w tę branżę, w której konkurencja wykłada miliony na reklamy nie ma sensu. Pan straci 2000zł, ja swój czas, a w bonusie zostaną mi wyrzuty sumienia, że stracił Pan te dwa tysiące.


active world tworzenie stron warszawa2Od czego zacząć:
- przeanalizuj branżę
- ustal treść strony/sklepu
- miej plan działania!
- umów się na spotkanie - poznaj wykonawcę!