phone call 1

pl PL ar AR en EN fr FR de DE ru RU

 

Strony internetowe - Cennik

loading...

Dodatkowe informacje - Cennik

  • koszt roboczogodziny/administracji stroną: 50zł netto/1h
  • koszt domeny - pierwszy rok gratis, kolejny rok 85 zł netto - w przypadku rejestracji domeny za pośrednictwem naszej firmy
  • koszt serwera - pierwszy rok gratis, kolejny rok w zależności od wielkości serwisu - od 250zł / rok
  • drugi język + 50% ceny pakietu
  • możliwa płatność w ratach 0%
  • możliwe odroczenie płatności nawet do 6 miesięcy

* podane ceny ustalone są w kwotach netto, do cen należy doliczyć 23% podatku VAT, na wszystkie usługi wystawiamy faktury VAT
* podane ceny pakietów są orientacyjne, każdy projekt wymaga indywidualnej wyceny,

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych od 10 lat. Nasz cennik projektowania stron uzależniony jest głównie od czasu jaki poświęcimy na pełną realizację strony internetowej. Cennik projektowania stron internetowych w Warszawie utrzymuje się na podobnym poziomie wśród profesjonalnych firm oferujących usługi wykonywania stron i sklepów www. Często spotykamy się z dość zaniżonymi wycenami stworzenia strony internetowej, w każdym przypadku są to pojedyncze oferty od osób prywatnych, dla których liczy się tylko ilość, a stworzona strona nie będzie dobrze współpracować z wyszukiwarkami, nie ma też gwarancji na działanie takiej strony. Mimo, iż oferty takie są atrakcyjne cenowo prosimy o rozwagę w podjęciu decyzji o tego typu realizacji. Słowa takie mogą wydawać się celowym odstraszaniem od konkurencji, a faktycznie są przestrogą przed niepotrzebnymi stratami - zwykle czasu, a często i pieniędzy - pobieranie 'zaliczek', stanowiących tak naprawdę zadatek bez żadnej umowy i rachunku czy faktury.

Pracując z klientem firma Active World znajdująca się w Warszawie, wyszukuje najlepsze i najtańsze rozwiązania informatyczne, mogące usprawnić procesy komunikacji pomiędzy zleceniodawcą a jego klientem. Profil działalności firm, które z nami współpracują jest bardzo szeroki, dlatego dokładne przeanalizowanie potrzeb Państwa klientów jest tutaj kluczowe.

Innego rodzaju informacji będzie szukał:

  • klient salonu fryzjerskiego,
  • innego rodzaju klient firmy eventowej,
  • klient detaliczny sklepu internetowego ma również inne oczekiwania od strony/ sklepu.

W pierwszym przypadku najważniejsze jest wyeksponowanie danych kontaktowych i zdjęć z wykonanych zabiegów, opinii klientów, w przypadku firmy eventowej również ważne są opinie, ale na pierwszym miejscu partnerzy - dowody na wiarygodność i skuteczność firmy. Natomiast w przypadku sklepów internetowych liczy się intuicyjność serwisu, dobrze zoptymalizowana ścieżka zakupowa i odpowiednie wyeksponowanie produktów. Zwracamy również uwagę na to na co duży nacisk kładzie wyszukiwarka google, czyli - prędkość wczytywania strony internetowej.


Projektowanie stron www najlepiej zlecić firmie, która posiada odpowiednie kwalifikacje, wiedzę i doświadczenie - cennik projektowania stron internetowych nie jest stały, dopuszczamy możliwość zmian, negocjacji przy nietypowych - mniejszych lub większych projektach. Pracujemy również wg. podanej stawki godzinowej.


Prowadzimy również strony naszych klientów, administrujemy. Wówczas kod strony zawsze jest czysty, maksymalnie zoptymalizowany i dostosowany do najnowszych technologii, a strona działa długo i bezpiecznie. Bierzemy odpowiedzialność za ewentualne ataki hakerskie czy błędy serwera - jeśli na naszym utrzymywana jest strona.


Większość klientów to firmy usługowe, które zleciły nam wykonanie stron firmowych. Większe serwisy internetowe stworzone z podziałem na kategorie, artykuły, rozbudowane formularze czy liczne galerie zdjęć to główna gałęź naszej działalności.


Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem projektowania stron internetowych - Warszawa Z życzeniami samych zawodowych sukcesów,
Zespół Active - World